IT Junior Fejlesztő

FŐ FELADATOK:

  • Egyedi alkalmazások, riportok fejlesztése

  • Felhőalapú szolgáltatás-menedzsment rendszerek bevezetése és testreszabása multinacionális partnereknél

  • Ügyfélkonzultációk tartása, üzleti követelmények kidolgozása

  • Rendszerintegrációk menedzselése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Új technológiák gyors elsajátítása

  • BSc vagy MSc felsőfokú informatikai végzettség (vagy folyamatban levő)

  • Alapvető programozói tudás (JavaScript, JAVA)

  • Tapasztalat SQL alapú adatbázisokkal

  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Webes technológiák ismerete (HTML, CSS, XML, JSON)

  • Tapasztalat webes alkalmazások fejlesztésében (SOAP, REST)

  • Használható angol nyelvtudás (angol nyelvű tréningek, külföldi projektek)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

  • Hosszú távú karrierlehetőség, piacvezető szakmai tapasztalat

  • Legnagyobb multinacionális cégek szolgaltatásmenedzsment rendszereinek fejlesztésében való tapasztalat

  • Kreatív, fiatal, összetartó csapat

  • Kellemes munkakörnyezet (darts, csocsó), modern fejlesztői eszközök

  • Versenyképes fizetés, bónusz a sikeres projektekre